+90 (312) 267 15 43

Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Zeybek Elektrik A.Ş

1982 yılında metal kasa ve buat, sayaç kaideleri üretimi amaçlı kurulan Zeybek Elektrik geçen 10 yıllık süreçte 1992 de sektördeki gelişim Pazar ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda Plastik PE elektrik tesisat boruları ve metal A.G. pano üretimine başlamıştır.

2002’de Ankara İvedik OSB’de ki fabrikasında çalışmaya geçtiğinde makine parkını genişletip modernize ederek teknolojik gelişmeleri de dikkate alarak üretim yelpazesine Metal Kablo Taşıma sistemleri ve aksesuarları ile Boyama ünitesini de ekleyerek iyi ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti prensipleriyle pazarda tercih edilen markalaşmayı sağlamıştır.

2010’da Grubun büyüme stratejileri doğrultusunda kendi öz kaynaklarıyla Ankara Sincan 1.OSB de inşa ettiği modern fabrika yerleşkesinde “Ülke kalkınmasının yerli üretimle gerçekleşeceği” bilinciyle yaptığı AR-GE, inovasyon ve Pazar araştırmaları ile ve bütün birimlerinde yaklaşık 115 deneyimli çalışanı ile bütün üretimlerini 13000 m2’lik kapalı alana toplamıştır.

Her biri birbirinden bağımsız imalat anlayışı ile;

  • Metal kablo taşıma sistemleri
  • A.G. Elektrik panoları
  • Elektrik Tesisat Boruları
  • 19’’ Rack kabinetler
  • PVC kablo kanalları olmak üzere 5 ana dalda üretim yapmaktadır.

Sertifikasyon açısından ürünlerimiz yürürlükteki teknik şartnamelere ve ilgili standartlara TS-EN-ISO Belgeleriyle uygunluk sağlamakta ve kalite güvencesi vermektedir.